Site Overlay

PRACA:

Zatrudnienie na stanowisku Asystent/ka ds. funduszy unijnych

Opis stanowiska
– analiza konkursów dotacyjnych dla sektora mikro, małych i średnich firm,
– kontrola rozliczeń finansowych.

Wymagania
– doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie,
– umiejętność analitycznego myślenia oraz syntetycznego i sprawnego opracowywania tekstów,
– duża dokładność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy
– wynagrodzenie wraz z systemem premiowania,
– możliwość rozwoju dotychczasowego doświadczenia,,
– możliwość podjęcia pracy od zaraz,

Prosimy o składanie CV na adres email:
biuro@agencjainnowacji.com.pl
Skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

STAŻ:

Dla zdolnych i poszukujących własnej drogi – wolne miejsce na stażu!

Dlaczego staż?
Ponieważ jest to najlepszy czas i forma zdobycia nowych umiejętności oraz doświadczenia.
To czas wdrożenia się w charakter firmy, poznania atmosfery w niej panującej, kultury organizacyjnej i wymagań.

Co oferujemy?
Oferując staż, nie oferujemy chwilowego zatrudnienia, ale coś znacznie więcej!
Możliwość rozwoju, nakreślenia kierunku własnej kariery, wyznaczenia celów i ich realizacji.
Oferujemy przygotowanie do pracy: pełnowartościowej, stałej, stabilnej – w naszym zespole.

Gdzie?
Na stażystów czekają miejsca w działach: analiz – fundusze unijne, marketing, IT.

Czego oczekujemy?
Odpowiedzialności, punktualności, zaangażowania.
Nauczymy Cię wszystkiego.
Wskażemy kierunek, wdrożymy.
A gdy zostaniesz z nami, damy możliwość rozwoju.
Zaoferujemy Ci wynagrodzenie składowe (podstawa + premia), oraz godziny pracy do uzgodnienia.

Jeśli jesteś zainteresowany/a stażem wyślij swoje CV na adres email:

PRAKTYKI:

Oferta dla studentów i uczniów szkół średnich.

Nie sposób przecenić korzyści jakie dają praktyki, które odbywają się w warunkach rzeczywistych, w dobrze funkcjonującej na rynku firmie.
Zapraszamy do odbycia praktyk w działach: analiz – fundusze unijne, marketing, IT.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres email:

KONTAKT