Site Overlay

logo SWS

Jutro Twojej firmy zaczyna się dziś!


CZYM JEST SWS?

System wsparcia sprzedaży to różnego rodzaju działania marketingowe mające na celu podniesienie wyników sprzedaży Twojej firmy. Nasze działy są wyposażone w najnowocześniejsze i przede wszystkim skuteczne narzędzia wsparcia sprzedaży, dzięki czemu Twoja firma zyska:
– dotarcie do klientów docelowych,
– nowych klientów,
– zwiększenie zapytań ofertowych,
– większą rozpoznawalność swoich produktów/usług,
– lepsze wyniki.
SWS jest jeszcze czymś więcej – w ramach współpracy pomagamy również w pozyskiwaniu funduszy z UE, by Twój biznes mógł się jeszcze szybciej rozwijać.

DLA KOGO?

Pracujemy najczęściej dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Często są to nawet firmy jednoosobowe, które dopiero zaczynają swoją działalność. Firmy, które chcą się rozwijać, firmy usługowe, handlowe, czy produkcyjne – czyli te, które koniecznie muszą opierać się o pozyskiwanie coraz to nowych klientów.

Zakres SWS

System Wsparcia Sprzedaży składa się z kilku modułów, które dobierane są w pierwszych etapach współpracy, po rozmowach z przedstawicielami firmy i analizach przeprowadzanych przez naszych specjalistów. Celem każdego działania jest pozyskanie danych potencjalnych nabywców. Informacje są wykorzystywane w dalszych etapach sprzedaży.
MULTISTRONY

Jest to zestaw kilku lub kilkudziesięciu stron, które są specjalnie przygotowane i pozycjonowane w Google. Dane strony promują konkretny produkt/usługę. Generują przypływ klientów zainteresowanych właśnie tym produktem/usługą.


MASSMAILING

Jest to zapytanie kierowane do wybranej grupy odbiorców.


CALL CENTER

Jest to zapytanie kierowane do wybranej grupy odbiorców.


DOTACJE Z UE

*Opcja dotacji może być gratis w ramach wybranej usługi SWS lub może być osobną usługą.

Sprawdzamy możliwości wsparcia Twojej firmy poprzez dotacje z UE.

– Każdego miesiąca otrzymasz raport z informacjami na temat dostępnych konkursów.

– Otrzymasz swojego analityka, który będzie opiekunem Twojej firmy. Będziesz mógł do niego zadzwonić, omówić aktualne potrzeby, czy porozmawiać na temat dostępnego wsparcia z UE.

– W ramach dalszej współpracy na podstawie odrębnej umowy możemy napisać wniosek o dotację z UE. Jeśli w danym konkursie, w wykazie kosztów kwalifikowalnych, będzie zawarta usługa świadczenia doradztwa – koszt całej naszej współpracy może być zwrócony w ramach tej dotacji.


REZULTATY

Rezultaty z każdego wykonanego działania, znajdują się finalnie, w systemie CRM. Jest to program, który sprawnie grupuje i podsumowuje wyniki oraz efekty pracy. Jeśli wolisz – możemy takie dane przekazać w postaci arkusza Excel lub innej wybranej formie.

PRZYKŁAD DZIAŁANIA SWS

W 2019r. opracowaliśmy i wdrożyliśmy System Wsparcia Sprzedaży na potrzeby naszej firmy. Średnio przyrost przychodów od tego momentu wynosi 153% w stosunku rok do roku.

wzrost

ZAINTERESOWANY?
WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Współpraca

Współpraca z nami składa się z kilku etapów, które pozwalają dobrać odpowiednie narzędzia i skutecznie wdrożyć je do firmy:

 1. Wypełnienie formularza kontaktowego.
 2. ANALIZA DANYCH I POTRZEB, ustalenie szczegółów (tj. dotychczasowe prowadzenie firmy, analiza branży, konkurencji oraz zebranych materiałów związanych z oferowanymi usługami) poprzez rozmowę telefoniczną lub kontakt mailowy.
 3. Przedstawienie oferty i planu działania współpracy.
 4. Propozycje rozliczenia za usługę. Sposób rozliczenia zależy od wielu czynników, dlatego działamy na zasadzie elastycznego modelu rozliczeń, który umożliwia dostosowanie się do Twojego biznesu.
 5. Podpisanie umowy i rozpoczęcie działań.

KIM JESTEŚMY

Agencja Innowacji jest firmą zajmującą się obszarami:
 • dział analiz: wsparcie firm w zakresie pozyskiwania dotacji z UE dla firm,
 • dział handlowy i marketing: wsparcie firm w zakresie marketingu i sprzedaży,
 • dział szkoleń: szkolenia,
 • prowadzimy sieć biur wirtualnych,
 • księgowość dla spółek prawa handlowego oraz zakładanie spółek.

REFERENCJE:

O skuteczności naszej pracy mogą świadczyć opinie do współpracujących klientów.

TENSORFLIGHT

...Poza rzetelnością i doskonałym kontaktem bardzo zaskoczyło nas osobiste zangażowanie pracowników...WIĘCEJ

NJ-POLSKA

Polecam usługi Agencji Innowacji wszystkim, którzy szukają rzetelnego Partnera biznesowego.WIĘCEJ

PR KWADRAT

...Kontakt z firmą jest bez zarzutu, zawsze możemy liczyć na fachową pomoc. Zlecane prace wykonywane są profesjonalnie i terminowo...WIĘCEJ

Be Our Guest Consulting

...Wiedza, jaką posiada firma, budzi ogromny podziw...WIĘCEJ

AUDYT – DEKRA

Sprawdzenie i ocena stopnia spełnienia wymagań określonych w Standardzie Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej SUS 2.0WIĘCEJ

Kancelaria Doradcza Jacek Konieczny

Firma wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji.WIĘCEJ

Best Work Center

Kontakt z firmą należał do udanych ze wzgledu na pewną jakość usługi...WIĘCEJ

Rzetelna Firma

Certyfikat rzetelności

RZETELNA FIRMA
WIĘCEJ

BWC

... w biznesie liczy się dotrzymywanie terminów, a polecany przedsiebiorca doskonale to rozumie.WIĘCEJ

Konsbud

...współpraca przy tworzeniu układała się bardzo dobrze.Projekt wykonano dokładnie , rzeczowo i termine...WIĘCEJ

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktuje się z Państwem nasz dział wsparcia i omówi szczegółowo możliwości współpracy.
  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Agencja Innowacji sp z o.o z siedzibą ul. Hoża 86 , 02-682 Warszawa., w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych, obsługą księgową administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: info@agencjainnowacji.pl  Jutro Twojej firmy zaczyna się dziś!